Telefon: +48 508 195 625 lub +48 501 799 221   e-mail: biuro[małpa]spacerywirtualne.pl

top google top cities top youtube
024.jpg

Blog

09 Gru
Konferencja pn "Wirtualne spacery pomostem między LGD lubelską i podkarpacką" Podczas konferencji mieliśmy przyjemność poprowadzić obszerny blok poruszający tematy nowoczesnych technologii spacerów wirtualnych, gier panoramicznych i zagadnień związanych z trendem szeroko rozumianej branży panoramicznej. Dodatkowo omówione zostały trzy projekty, które ostanio miały swoją premierę: dwa spacery wirtualne po obszarze Doliny Strugu i Grzędy Sokalskiej (wraz z 10 grami panoramicznymi) oraz osobno gra dla dzieci. Zapraszamy do obejrzenia materiału z tego wydarzenia:  
03 Lis
Od kilku miesięcy intensywnie pracujemy nad kilkoma znaczącymi projektami panoramicznymi. Chodzi o zaawansowane spacery wirtualne i gry panoramiczne dla 10 gmin. Całe zadanie jest bardzo ambitne, ponieważ mnóstwo parametrów i modułów zostanie wdrożonych po raz pierwszy w świecie rozwiązań panoramicznych. Szczegółowo opiszę każdy spacer z osobna, gdy pojawią się w Internecie. Dzisiaj, jako ciekawostkę zaprezentujemy trasy, które musieliśmy przebyć podczas wykonywania zdjęć.
02 Paź
To musiało kiedyś nadejść... Koniec wsparcia API dla Flash Google Maps. Oto z dniem 2 września 2014 roku zakończył się okres wsparcia dla Flash Google Maps. Google, zgodnie z zapowiedziami wcisnęło przycisk "delete" i wyłączyło API. Jakie są tego konsekwencje? Tysiące spacerów wirtualnych i projektów panoramicznych zawierających flashowa mapę Google przestało ją wyświetlać.  Jakie jest rozwiązanie? Trzeba wszystkie projekty wykonane w technologii Flash przerobić na wersję HTML5. Na szczęście już od 2011 roku nie programujemy spacerów wirtualnych zawierających flashową wersję mapy Google.  

Już od 2005 roku projektujemy i tworzymy najnowocześniejsze projekty panoramiczne z wykorzystaniem innowacyjnych technologii.

Wszystkie projekty, znaki graficzne, panoramy i spacery wirtualne oraz opisy są własnością firmy Spacery Wirtualne i jej partnerów oraz podlegają prawnej ochronie. Jakiekolwiek wykorzystywanie materiałów zawartych na tej stronie jest prawnie zabronione.

Kontakt

  Adres: Spacery Wirtualne,

Telefon: +48 508 195 625

lub +48 501 799 221

www.spacerywirtualne.pl