Telefon: +48 508 195 625 lub +48 501 799 221   e-mail: biuro[małpa]spacerywirtualne.pl

top google top cities top youtube
014.jpg

Blog

16 Kwi

Pierwsze narzędzia, czyli zamierzchłej przeszłości czar...

Niedawno podczas przeglądania naszych starych szpargałów natrafiliśmy na ciekawe urządzenie. Ciekawe, czy zgadniesz, co to takiego?

Podpowiemy.

To nasza pierwsza "profesjonalna" głowica panoramiczna. Pierwsza, na której rozpoczęliśmy komercyjne realizacje. Tak! To nie żart!

Obecnie każdy początkujący panoramista może przebierać pośród całej masy ofert. Od głowic, poprzez akcesoria i kursy na oprogramowaniu kończąc. Początkujący mogą się czasem pogubić.

W czasach, gdy realizowaliśmy pierwsze spacery wirtualne w Polsce nie było absolutnie żadnych możliwości nabycia takich dedykowanych narzędzi. Ale głowy mamy nie od parady, więc po intensywnej edukacji wykonaliśmy te narzędzia sami. Ta głowica to jedno z nich.

Czy nasze "samoróbki" się sprawdziły?

Na tej głowicy panoramicznej zrealizowaliśmy trzy innowacyjne jak na tamte czasy projekty spacerów wirtualnych po miastach i regionach. Nieźle, co?

Było to blisko dekadę temu.

glowica 1

glowica 2

glowica 3

Już od 2005 roku projektujemy i tworzymy najnowocześniejsze projekty panoramiczne z wykorzystaniem innowacyjnych technologii.

Wszystkie projekty, znaki graficzne, panoramy i spacery wirtualne oraz opisy są własnością firmy Spacery Wirtualne i jej partnerów oraz podlegają prawnej ochronie. Jakiekolwiek wykorzystywanie materiałów zawartych na tej stronie jest prawnie zabronione.

Kontakt

  Adres: Spacery Wirtualne,

Telefon: +48 508 195 625

lub +48 501 799 221

www.spacerywirtualne.pl