Telefon: +48 508 195 625 lub +48 501 799 221   e-mail: biuro[małpa]spacerywirtualne.pl

top google top cities top youtube
008.jpg

Kilka słów o nas

 • O firmie
 • Historia i osiągnięcia
 • Nasze wartości
 • Materiały do pobrania
 • Nasze plany
 • Współpraca

Byliśmy przy narodzinach sektora panoramicznego w Europie. To było niesamowite przeżycie.

wizytowka handOd tego czasu zajmujemy się projektowaniem, programowaniem i tworzeniem nowoczesnych spacerów wirtualnych a od jakiegoś czasu przewodników panoramicznych oraz Gier Panoramicznych.

 

 

 

Nasze rozległe know-how jest oparte na solidnych fundamentach fotograficznych. Po wielu latach pracy w roli fotografów, grafików, retuszerów i laborantów fotograficznych w placówkach należących do jednej z największych sieci w Polsce możemy popatrzeć na scenę wykonania panoramy z punktu widzenia doświadczonego fotografa. To gwarantuje, że nasze panoramy zawsze będą mieć inne przesłanie i scenografię, niż panoramy tych, którzy zaczynali od razu od sklejania zdjęć panoramicznych. Na szczęście wyczucia i doświadczenia, na które pracuje się latami nie można tak łatwo podrobić. To po prostu widać. Pewnych rzeczy nie da się przeskoczyć.

Obecnie kontynuujemy konsekwentnie trzymanie się naszej misji, czyli oferowanie jak najlepszych jakościowo, innowacyjnych rozwiązań panoramicznych dla najbardziej ambitnych i wymagających odbiorców. Jakość, nowoczesność i innowacja od początku są naszym priorytetem.

Może się to wydawać dziwnym wyznaniem, ale z pewnością nie istniejemy tylko dla naszych klientów. Gdyby tak było już dawno nie oferowalibyśmy projektów na obecnym poziomie. Dużo łatwiej produkować masową i tanią tandetę, opatrzyć to manipulacyjnym bełkotem i wciskać ludziom twierdząc, że produkt dokonuje cudów. Czy nie wydaje Ci się to znajome? Jesteśmy pewni, że nie tędy droga.

Istniejemy dla TRENDU. Przede wszystkim napędza nas pasja, żądza rozwoju i ciągły głód poszukiwania coraz nowszych i skuteczniejszych rozwiązań. Ten ciągły głód nowości w branży panoramicznej możemy zaspokoić tylko na chwilę, gdyż przy kolosalnym tempie rozwoju trendu i technologii jeszcze wiele lat nasza ciekawość nie zostanie zaspokojona.

my2Nasza działalność wykracza daleko poza relacje z klientami a głównym celem jest pozostawanie w czołówce branży panoramicznej, która posiada najnowocześniejsze i unikalne projekty. Dopiero z tej perspektywy widać nasze podejście do potrzeb i oczekiwań klienta. Twój spacer wirtualny lub jakikolwiek projekt panoramiczny wychodzący z naszej pracowni zostanie potraktowany od początku do końca w taki sposób na jaki zasługuje. Możesz być tego pewien. Nasze realizacje i topowi klienci świadczą o tym dosadnie.

Twój projekt zostanie potraktowany przez nas od początku nie przez pryzmat budżetu lecz pod kątem możliwości i modułów, jakie można w nim zawrzeć i mierzalnych korzyści, które uzyskasz. Inaczej nie możemy. Czy to nie uczciwe podejście?

Obecnie działamy na kilku rynkach światowych, na trzech kontynentach. Współpracujemy z kilkoma spółkami akcyjnymi i korporacjami międzynarodowymi. Projektujemy zaawansowane autorskie systemy panoramiczne dla czołowej światowej korporacji. Jako ciekawostkę możemy podać, że panoramy to jedynie 3% całej pracy nad tym wyjątkowym systemem.

 

Poniżej kilka stron o naszej firmie, trendzie, technologii i najciekawszych rozwiązaniach w panoramicznej branży europejskiej.

Od 2005 roku istniejemy tylko po to, aby oferować Ci najlepsze możliwe rozwiązania panoramiczne na rynku. Czy spełniamy to zadanie?

 

Początki w branży przypominały błądzenie po omacku, ponieważ absolutnie nigdzie nie można było znaleźć jakichkolwiek informacji o tym jak robić panoramy. O spacerach wirtualnych jeszcze długo nie mogło być mowy. Po prostu jeszcze nie istniały.

Bogate doświadczenie wynika z pasji, która od samego początku, gdy jeszcze nie było dostępnych żadnych narzędzi, pchała nas do przodu. Dziś trudno sobie wyobrazić, że gdy zaczynaliśmy w Polsce tworzyć panoramy i spacery wirtualne nie było żadnych pomocy, instrukcji i użytecznej wiedzy. Nie było sprzętu, więc chcąc się rozwijać musieliśmy sami taki stworzyć. Tak powstały pierwsze narzędzia, które umożliwiły rozpoczęcie ery spacerów wirtualnych w Polsce.

Na samym początku stanęliśmy przed wyborem, przed którym stoi każdy początkujący zawodowiec; jakość czy ilość?
Albo masowa produkcja albo innowacje i technologia. Wybór, którego dokonaliśmy uwarunkował nasz rozwój i wskazał kierunek którym podążamy do dziś.

Dla Ciebie ma to dość istotne znaczenie. Nie jesteśmy firmą produkcji masowej. Zdajemy sobie sprawę, że nie jesteśmy najtańsi na rynku ale zdecydowanie jesteśmy w stanie udowodnić, że nasze projekty to absolutna czołówka światowa.

Na poparcie naszych słów oferujemy czyste fakty i dowody, które opierają się każdej nierzetelnej polemice i przechwałkom życzeniowym, których w Internecie bez liku. Dlatego zawsze i dość dobitnie mówimy: żądaj dowodów, potwierdzeń, zabezpieczeń i gwarancji. Przebiegły sprzedawca wszystko potrafi wcisnąć, dlatego od początku 2005 roku przeprowadzamy mocną edukację i kampanię informującą dotyczącą trendu i technologii. Dlaczego? Dla Twojego bezpieczeństwa. Tylko mając pełną wiedzę i świadomość tego, co kupujesz  możesz ustrzec się przed pomyłką. Dlatego tak dużo na naszych stronach informacji, wyjaśnień, edukacji, itd. Im bardziej świadomy jesteś, tym lepiej dla każdej ze stron, gdyż uwielbiamy realizować ambitne i wymagające projekty.

Historia naszego istnienia w branży jest dość długa. To, co dziś widać na wszelkich dostępnych projektach panoramicznych powstało z tworzonych lata temu standardów i zasad, które mieliśmy przyjemność współtworzyć. Sformułowania, nazewnictwo i pojęcia branżowe stosowane w opisach ofert setek firm są czystą kopią albo lekką parafrazą pojęć, które wprowadzaliśmy od 2005 roku. Odnosi się to zarówno do prostych nazw i tłumaczeń fachowych jak i do skomplikowanych sformułowań i pojęć szczegółowych specyfikacji stosowanych w przetargach publicznych. Zdajemy sobie sprawę z odpowiedzialności...

Ponieważ lubimy przemawiać językiem faktów i konkretów, przedstawiamy kilka naszych osiągnięć i doświadczeń:

 1. Pierwsze spacery wirtualne w Polsce (m.in. Krzyżtopór, Rzeszów, Łańcut...). 2005 rok.
 2. Pierwsze w Europie widgety do streamingowego przesyłania i wyświetlania spacerów wirtualnych (Rzeszów, Łańcut, Krzyżtopór, Lubliniec, Leżajsk,...).
 3. Tworzenie nowych standardów i norm w sektorze spacerów wirtualnych, często przeciw całej branży panoramicznej (Istniało wówczas przekonanie, że panorama sama w sobie pokazuje wszystko co powinno się ukazać i wszelkie dodatkowe elementy zakłócają jej przekaz. Czas pokazał, że mieliśmy rację, jednak nasze rozwiązania zaczęły przyjmować sie w branży dopiero po dwóch latach. Tak jest do dziś.).
 4. Rok 2008 - wprowadzamy na rynek nowe pojęcie: panoreportaże. Oczywiście ze zbiorem przykładów.
 5. 2008 rok - rozpoczynamy erę gigapikseli, dzięki przejściu na technologię multiresolution.
 6. Tworzymy pierwsze platformy panoramiczne w Polsce: całe miasta z katalogiem firm, panoreportażami, gigapikselami, itd. Całość połączona w sprawne, interaktywne narzędzie marketingowe.
 7. Największa gigapanorama sferyczna w Polsce - ponad 3 gigapiskele powierzchni. Trochę było przy niej pracy :)
 8. 2010 rok: branża powoli i niechętnie przyjmuje rozwiązania wspaniałej technologii multiresolution. Panuje powszechne przekonanie, że panoramy nie powinny mieć dużej rozdzielczości. W tym czasie mamy już kilka realizacji z panoramami, które posiadają ponad 400% większą rozdzielczość niż standard na rynku.
 9. Tworzymy www.podkarpacie360.pl - jedyne na świecie połączenie API Google Maps i technologii multiresolution w spacerach wirtualnych.
 10. Tworzymy od podstaw panel administracyjny spacerami wirtualnymi. Tym samym rozpoczyna się era zarządzanych zaawansowanych systemów panoramicznych. To dopiero początki.
 11. Liczba modułów, które oferujemy przekracza już 30 i rośnie. Nikt tyle nie oferuje do dnia dzisiejszego.
 12. Wprowadzamy social bookmarking, tym samym łączymy nasze projekty z portalami społecznościowymi.
 13. Systemy panoramiczne wchodzą w drugą fazę - zaawansowane interakcje i mozliwość stosowania algorytmów. Tak powstaje pierwsza na starym kontynencie Gra Panoramiczna po Gubinie. Brawo funkcje warunkowe. Inni poznają je znacznie później...
 14. iPhone i iPad? Nie ma problemu, czyli rozpoczynamy erę polskich spacerów wirtualnych w zaawansowanych systemach html5 i CSS3.
 15. Mamy już duże doświadczenie przy projektach współfinansowanych z UE. To wymagające i trudne projekty zawierające całe strony szczegółowych specyfikacji.
 16. Jedyna w Polsce Akademia Panoramistów - uczymy, jak zostać zawodowcem.
 17. Wkraczamy w fazę gier i zaawansowanych interakcji z Użytkownikiem. Nasze spacery wirtualne i projekty panoramiczne zaczynają się komunikować z odbiorcą. Panoramy w takich projektach to tylko 10% całości.
 18. Powstaje jedyny na świecie zaawansowany panoramiczny system komunikacyjny; Wirtualny Inspektorat ZUS, który Współtworzymy z naszym partnerem. Połączenie systemów panoramicznych i wirtualnego doradcy stało się faktem.
 19. Wprowadzamy zaawansowany trzeci wymiar w spacerach wirtualnych, czyli panoramy anaglifowe na start.
 20. Zaawansowane Gry Panoramiczne czyli powstaje nowa marka: www.grypanoramiczne.pl.
 21. Przewodniki panoramiczne dla klientów na szczeblu ministerialnym, jak Medyka2012.pl.
 22. Rozwój sektora Gier Panoramicznych i innowacyjne autorskie systemy panoramiczne.
 23. Zaawansowane systemy administracyjne służące do zarządzania spacerami wirtualnymi.

To tylko część naszej historii. Staramy się nie dopowiadać do tego żadnych komentarzy, niech te dane przemówią same. Na dzień dzisiejszy tworzymy jeszcze bardziej zaawansowane systemy, przewodniki i Gry, które już niebawem ujrzą światło dzienne.

Mamy nadzieję, że te kilkadziesiąt faktów przekonało Cię, że współpraca z nami jest dobrym wyborem. Zachęcamy do kontaktu.

Gwarantujemy, że rozwijamy się nadal z bardzo dużą intensywnością.

W naszym dorobku są najbardziej zaawansowane projekty panoramiczne w Polsce. Wystarczy przejrzeć realizacje i ew. poprosić o specyfikacje, które w niektórych przypadkach możemy przedstawić. Nie zamierzamy zwalniać w rozwoju i wdrażaniu nowych rozwiązań. W zanadrzu mamy wiele pomysłów i prawie ukończonych systemów, które zostaną wprowadzone w zupełnie nowe obszary działań rynkowych, ale o tym niebawem.

Paweł i Piotr Jakubowscy
zespół spacerywirtualne.pl

Zapraszamy do współpracy

Misja

Naszą misją jest kroczenie w przyszłość razem z naszymi klientami przez wykorzystanie skutecznych narzędzi dostępnych w Internecie.

Wizja

 • Jesteśmy upartymi ekspertami w swoich dziedzinach.
 • Projektujemy lub korzystamy z nowoczesnych rozwiązań.
 • Podejmujemy wyzwania, realizujemy zamierzone cele, pomagamy wyprzedzić konkurencję.

Rozwiązywanie problemów w kwestiach technologicznych nie byłoby możliwe, gdyby nie drzemała w nas ukryty wizjoner. To własnie ta część naszej osobowości pozwala nam sięgać wyżej, kroczyć dalej, osiągać więcej. Dzięki niej jesteśmy w stanie zaoferować innowacyjne rozwiązania.

Wartości

 • Innowacyjność
  Oferujemy innowacyjne rozwiązania na bazie zdobytego doświadczenia oraz obserwacji rynku technologii informacyjnych. Optymalnie wykorzystujemy nowoczesne technologie pozwalając naszym klientom wyprzedzić konkurencję.
 • Siła zespołu
  Zaangażowanie w projekt doświadczonego zespołu daje więcej możliwości. Grupowe spojrzenie na projekt z wielu punktów widzenia umożliwia znalezienie optymalnego rozwiązania.
 • Kreatywne rozwiązania
  Konserwatyzm oraz kluczowe trzymanie się uprzednio przyjętych zasad nie jest naszą domeną. Preferujemy kreatywne rozwiązania i indywidualne podejście do klienta.
 • Lojalność
  Wszystko, co robimy, robimy w interesie klientów. Dążymy do nawiązywania stałej współpracy oraz oferujemy im propozcje najnowszych rozwiązań.
 • Zaangażowanie
  Nasz zespół angażuje się z wielką pasją w każdy realizowany projekt. Do każdego z nich podchodzimy z taką samą energią, bez względu na ich morfologię czy budżet.
 • Rzetelność
  Dotrzymujemy obietnic danych klientom, wywiązujemy się z przyjętych zobowiązań oraz zaciekle dążymy do celu.
 • Przedsiębiorczość
  Bierzemy sprawy w swoje ręce i wyprzedzamy oczekiwania klientów. Sami oferujemy rozwiązania dla nich najkorzystniejsze pozytywnie wpływające na markę.
 • Trwałe wyniki
  Ustanawiamy wysokie standardy dla nas i klientów. Staramy się realizować projekty w taki sposób, by wynik prac był jak najbardziej trwały.

Już niebawem pobierzesz tutaj m.in. specyfikacje nowoczesnych projektów, itp...

Co planujemy w najbliższym czasie?

Jesteśmy już tak długo na rynku iż wiemy, że trzeba ciągle się doskonalić i dostosowywać aby dotrzymać kroku zmianom.

Końcem 2013 i początkiem 2014 roku w naszej działalności zaszły bardzo duże zmiany. Na tą chwilę oraz z najbliższej przyszłości zdecydowany nacisk na mocny rozwój mechanizmów gier i technologii HTML5.

Ponieważ w sektorze spacerów wirtualnych jesteśmy w stanie zaoferować znacznie więcej, niż oczekuje 99% klientów, czujemy się w tym sektorze na tyle pewnie, aby zainwestować w intensywny rozwój, który zrewolucjonizuje sektor panoramiczny.
O szczegółach jednak nie możemy tutaj napisać.

Ponieważ nasze przewidywania co do trendu w Polsce i Europie wielokrotnie się sprawdziły, pozwalało nam to zachować nawet kilkuletnią przewagę nad innymi. Trzymanie w tajemnicy najważniejszych planów wychodzi na dobre nam a w szczególności naszym wspaniałym klientom i odbiorcom. Zatem szczegółowy plan naszego rozwoju na najbliższe lata niech pozostanie owiany tajemnicą...

Naszym rynkiem jest cały świat

wspolpracaWiele lat naszej działalności zaowocowało nawiązaniem cennych kontaktów biznesowych z firmami i instytucjami zarówno z Polski jak i z innych kontynentow.

Bardzo cenimy rzetelną współracę, ponieważ zawsze stosouejy zasadę win-win. Tylko działając razem, rzetelnie i uczciwie mozna stworzyć wyjątkowe projekty.

Ekspansja na światowe rynki zaowocowała kontaktami z Luksemburgiem, Chile, Niemcami i Argentyną.

Jeżeli zechciałbyś rozpocząć z nami współpracę i masz pomysł, który sprawi, że zyskają wszsytkie strony - zapraszamy do kontaktu.

Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji

Dostosowane do Ciebie

Jeżeli Twoja wizja przewyższa możliwości rynku - przyjdź do nas. Uwielbiamy wyzwania, bo nas ogranicza tylko wyobraźnia.

Globalny Zasięg

Nasze projekty skutecznie pracują dla Ciebie przez całą dobę w każdym zakątku świata.
Nawet, gdy śpisz...

Światowej klasy Eksperci

Nasze know - how zgłębiło jedynie parę osób w Europie. Dodatkowo mamy stałe wsparcie ojców najlepszych technologii.

Twój sukces naszym Celem

Gdyby Twój sukces nie był dla nas najważniejszy, nasza egzystencja nie miała by sensu. Przez 9 lat rynek nas zweryfikował.

Nasze projekty znajdziesz m.in.

 • clients12.png
 • clients27.png
 • clients4.png
 • clients13.png
 • clients20.png
 • clients7.png
 • clients5.png
 • clients17.png
 • clients36.png
 • clients2.png
 • clients33.png
 • clients29.png
 • clients1.png
 • clients11.png
 • clients21.png
 • clients32.png
 • clients22.png
 • clients24.png
 • clients6.png
 • clients19.png
 • clients9.png
 • clients3.png
 • clients35.png
 • clients14.png
 • clients8.png
 • clients30.png
 • clients23.png
 • clients28.png
 • clients34.png
 • clients18.png
 • clients10.png
 • clients26.png
 • clients16.png
 • clients25.png
 • clients15.png
 • clients31.png

Już od 2005 roku projektujemy i tworzymy najnowocześniejsze projekty panoramiczne z wykorzystaniem innowacyjnych technologii.

Wszystkie projekty, znaki graficzne, panoramy i spacery wirtualne oraz opisy są własnością firmy Spacery Wirtualne i jej partnerów oraz podlegają prawnej ochronie. Jakiekolwiek wykorzystywanie materiałów zawartych na tej stronie jest prawnie zabronione.

Kontakt

  Adres: Spacery Wirtualne,

Telefon: +48 508 195 625

lub +48 501 799 221

www.spacerywirtualne.pl