Telefon: +48 508 195 625 lub +48 501 799 221   e-mail: biuro[małpa]spacerywirtualne.pl

top google top cities top youtube

Grecja - niezapomniany rejs po cykladach

Panoramiczna opowieść wspaniałej przygody.

W odróżnieniu od większości naszych projektów, ten jest całkowicie prywatny i niekomercyjny. Z przyjemnością zapraszamy Cię do przeżycia wspaniałej przygody pod żaglami. Wiatr, słońce i turkusowa woda. Wspaniałe zabytki i kultura. I do tego przewspaniała oferta dań z owoców morza.

W tym spacerze wirtualnym po Grecji zawarte jest kilkadziesiąt wielkoformatowych panoram HD HDR, gigapiksele i 3 panoramy trójwymiarowe wykonane w technice anaglifowej. Do tego galeria zdjęć i kilka filmów z naszej wyprawy.

Rejs trwał cały tydzień. Przez ten czas zdążyliśmy zasmakować przygody na otwartym morzu. Nasza załoga spisywała się świetnie, choć były chwile gdy atakowały nas pięciometrowe fale.

Serdecznie polecamy rejon Cyklad jako doskonałą odskocznię od naszej polskiej codzienności.

Z pewnością jeszcze kiedyś tam powrócimy. Zostało jeszcze wiele wysp do opłynięcia i zwiedzenia.

Zobacz
ONLINE

Masz pytania dotyczące tego projektu?

Chcesz poznać szczegóły?

Zadzwoń: 508 195 625, 501 799 221

lub

skontaktuj się z nami.

Odpowiemy na wszelkie pytania.

Dlaczego?

Przede wszystkim zależy nam na tym, abyś miał dostęp do wszystkich danych przed podjęciem jakichkolwiek decyzji odnośnie Twojego projektu.

Im bardziej będziesz świadomy - tym lepszy i bardziej trafny będzie Twój wybór.

Już od 2005 roku projektujemy i tworzymy najnowocześniejsze projekty panoramiczne z wykorzystaniem innowacyjnych technologii.

Wszystkie projekty, znaki graficzne, panoramy i spacery wirtualne oraz opisy są własnością firmy Spacery Wirtualne i jej partnerów oraz podlegają prawnej ochronie. Jakiekolwiek wykorzystywanie materiałów zawartych na tej stronie jest prawnie zabronione.

Kontakt

  Adres: Spacery Wirtualne,

Telefon: +48 508 195 625

lub +48 501 799 221

www.spacerywirtualne.pl