Telefon: +48 508 195 625 lub +48 501 799 221   e-mail: biuro[małpa]spacerywirtualne.pl

top google top cities top youtube

Producent garaży i bram KONSTAL

Spacer wirtualny pokazujący asortyment producenta garaży blaszanych, kojców dla psów i bram.

Ten wirtualny spacer to doskonały przykład tego, że panoramy i nowoczesny system zarządzania PanoCMS mogą świetnie służyć promocji produktów przemysłowych i użytkowych.

Producent garaży blaszanych zażyczył sobie, aby, poza atrakcyjnym pokazaniem wnętrz garaży, mieć możliwość samodzielnego zarządzania informacją, włącznie z zaawansowanymi operacjami w przestrzeni 3D panoram. Dzięki temu samodzielnie może umieszczać dowolną ilość informacji, które są ważne i ciekawe dla potencjalnego klienta. Tutaj idealnie sprawdził się nasz autorski system PanoCMS. Właściciel może samodzielnie opisać wszystkie ważne i kluczowe elementy, podzespoły, materiały i rozwiązania, które mogą posłużyć zwiększeniu sprzedaży. Dzięki połączeniu doskonałych panoram sferycznych i informacjom dostępnych w przestrzeni 3D, klient od razu ma pełny obraz i dostęp do kompleksowej informacji. Dodatkowo może on w pełni obejrzeć garaż od środka i z zewnątrz.

Kluczowe jest to, że to producent posiada wszystkie potrzebne informacje o swoich produktach. Samodzielnie nie moglibyśmy ich nanieść ze względu na nieznajomość branży. To producent decyduje o tym, co i kiedy zamieścić w projekcie. To kluczowy aspekt pełnej wolności i swobody będącej rezultatem korzystania z naszego systemu PanoCMS. 

Dla wybranych modeli garaży dostępne są również animacje pokazujące proces montażu i demontażu garażu, kontenera lub kojca dla psów.

Ten projekt doskonale pokazuje to, co już wiadomo od dawna. Nasze wirtualne spacery świetnie sprawdzają się nie tylko w miastach i obiektach turystycznych, ale również w wielu innych dziedzinach gospodarki i przemysłu.

Dla Ciebie również znajdziemy doskonałe rozwiązanie, które podniesie Twoją sprzedaż.

 

Zapraszamy do zwiedzania.

Zobacz
ONLINE

 

Masz pytania dotyczące tego projektu?

Chcesz poznać szczegóły?

Zadzwoń: 508 195 625, 501 799 221

lub

skontaktuj się z nami.

Odpowiemy na wszelkie pytania.

Dlaczego?

Przede wszystkim zależy nam na tym, abyś miał dostęp do wszystkich danych przed podjęciem jakichkolwiek decyzji odnośnie Twojego projektu.

Im bardziej będziesz świadomy - tym lepszy i bardziej trafny będzie Twój wybór.

Już od 2005 roku projektujemy i tworzymy najnowocześniejsze projekty panoramiczne z wykorzystaniem innowacyjnych technologii.

Wszystkie projekty, znaki graficzne, panoramy i spacery wirtualne oraz opisy są własnością firmy Spacery Wirtualne i jej partnerów oraz podlegają prawnej ochronie. Jakiekolwiek wykorzystywanie materiałów zawartych na tej stronie jest prawnie zabronione.

Kontakt

  Adres: Spacery Wirtualne,

Telefon: +48 508 195 625

lub +48 501 799 221

www.spacerywirtualne.pl